Katalog Avon 17 - 2014


Katalog Avon 17/2014 - to najlepsze prezenty dla twoich blizkich! Nie wiesz, co robić, bo jeszcze nie kupiłaś prezentów dla wszystkich z rodziny i przyjaciół? Rozwiązanie proste: otwórz katalog Avon! Już o wszystko zadbaliśmy! Zadziw swoich najbliższych fantazyjnymi niespodziankami, spraw, żeby wyglądali jeszcze lepiej dzięki kosmetykom Avon i podaruj im więcej barw w Nowym Roku!

Szukasz czegoś wyjątkowego? Najlepsza biżuteria już czeka na ciebie na stronach katalogu! Zrób sobie przyjemność i skuś się na perłowy zestaw biżuterii Alix. W nim będziesz wyglądać luksusowo, a srebna warstwa zewnętrzna uchroni Cię przed alergią. Oryginalny design opakowania i gustowny wygląd sprawiają, że zestaw także jest doskonałym pomysłem na prezent dla wielbicielki elegancji i klasyki.

Zwróć uwagę na wapaniałą ofertę katalogu! Zrób zakupy na 19,99 i uzyskaj niepowtarzalną okazję kupić zestaw podarunkowy Today w specjalnej cenie 49, 99.

Katalog Avon 17/2014 oferuje perfumy bestsellerów roku ze specjalną zniżką. Perfumowane wody Perceive w zaskakująco atrakcyjnych cenach. Wzbogać swoje życie na wrażenia - każdy z tych zapachów da Ci możliwość być imponującą, tajemniczą i zaskakującą. Dzisiaj jesteś tajemnicą, a jutro-marzeniem! Wszystko to jest możliwe, dzięki różnobarwnej palecie zapachów!

Wybierz aromat dla Niego! Podkreśl jego niepowtarzalność, podaruj mu Individual Blue. Rozmaryn, lawenda i grejfrut - najlepsze połączenie dla stylowego, pewnego siebie mężczyzny!

Premiere Luxe Gold Blush - czyste różowe złoto dla kobiet z charyzmą. Nie ukrywaj swojej kobiecości, napełnij się magicznymi(czarującymi) zmysłami ! Ważny plus - eleganckie opakowanie na prezent. Zrób zamówienie teraz!

Pomyśl o prezencie dla swojej cery! Nie czekaj, aż ona zacznie wołać o ratunek. Jedna z najlepszych ofert katalogu - zestaw Anew Ultimate w zaskakująco atrakcyjnej cenie. Po prostu powiedz sobie, że jesteś tego warta!

Życie jest pełne blasku! Dodaj połysk swojej skórze z perłowym różem i otrzymaj oryginalne opakowanie, całkowicie za darmo!