Katalog Avon 16 - 2014


Nadeszła gwiezdna pora prezentów! Katalog Avon 16/2014 daje ci niesamowitą możliwość wybrać najlepsze rzeczy dla siebie i swojej rodziny. Wszystko jest proste - otwórz i zamów! Na ciebie czekają rabaty do 65% i wyłącznie najbardziej ekskluzywne produkty!

Оkrąż siebie magią świątecznych aromatów! Stylowy design flakonu i magia wyszukanych perfum uczyni twoje Święta niezapomnianymi. Zapachy stworzone przez kreatorów aromatów dla niego i dla niej. Сhristian Lacroix koniecznie musi być na twojej półce!

Nie zapominaj o przyjaciołach i blizkich! Uciesz każdego z nich miłymi nastrojowymi prezentami! Wszelki znak uwagi jest bardzo cenny dla każdego w czasie Bożenarodzeniowym! Co może być lepszego dla młodej rodziny, niż pianka do kąpieli w butelkach z dwóch zabawnych bałwanków? Lub pięknych, zmieniających kolor aniołów!

Złapaj magiczne chwile wraz z serią Ja Moments! Opakowanie na prezent jest załączone gratis!

I, oczywiście, nie zapomnij, że najbardziej naturalnym ubraniem kobiety, to są jej perfumy. Zapach Little black dress - twój najlepszy strój dla każdej imprezy. Zostaw swoje zamówienie teraz, nie czekaj do jutra!

Pamiętaj, że magia zaczyna się od przemienienia! Wejdź w noc sylwestrową odnowioną Piękną Królową!!!!!! Pomogą Tobie w tym nasze wspaniałe kosmetyki. Tusz do rzęs-bestseller Supershok nada oczom niepowtarzalną wyrazistość, a puder zrobi idealnie matową cerę, godną córki arystokratów. Blask magicznego perłowego pudru Avon Glow stanie się końcowym elementem makijażu, który nada tobie maksymalną wyrazistość. Zamów ją i otrzymaj pędzelek w prezencie!

Naucz się magicznej afirmacji dla każdej kobiety: oczyszczanie, nawilżanie, odżywianie. Zachować Twoją cerę w okresie świątecznym w kwitnącym stanie pomogą nasze wspaniałe kremu. Zwróć uwagę na linię ANEW ULTIMATE 45 +. Pomoże ona cieszyć się długo młodym i promiennym wyglądem!

Katalog Avon 16/2014 to największa oferta roku. Kup krem do ciała rozmiaru XXL. Duża objętość będzie miłą niespodzianką dla wszystkich, starczy na całą rodzinę. Nadaje się do pielęgnacji skóry ciała, rąk i twarzy.