Katalog Avon 15 - 2014


Katalog Avon 15/2014 już w Twoich rękach! Nadchodzi czas, aby pomyśleć o swojej urodzie. W nowym katalogu Avon na Ciebie już czekają nowości, ulubione produkty i niezwykłe odkrycia. Dotknij do świata śliczności czar i zostań Jedyną i Niepowtarzalną. Pomogą w tym nasze kosmetyki i perfumy. Wykorzystaj swoją szansę!

Pierwszy krok do piękna - zdrowa, promienna cera. W naszym katalogu znajdziesz najlepsze środki do jej pielęgnacji. Cierpisz na suchość zimą? Już na Ciebie czeka wspaniała nowość – absolutna innowacja Nutri Advance. Składniki odżywcze i cenne oleje Omega 3, 6, 9 tchną nowe życie w Twoją cerę. Za co ona będzie codziennie Tobie wdzięczna ! Zamów już teraz, nie zwlekaj, zima już dałą o sobie znać!

Dodaj więcej zapachów w ponure zimowe dni! Skorzystaj z najlepszych ofert, zaproponowanych w katalogu Avon. Kuś i rządź za pomocą zapachów. Kwiatowy aromat Candessence Flame pomoże Ci otworzyć drzwi w lato w każdej chwili i w każdym miejscu! Obudzić swój wewnętrzny płomień wraz z tymi wspaniałymi perfumami!

Pamiętaj o niesamowitym pięknie i uroku Twoich oczu. Zaakcentować ich wyrazistość pomogą Tobie nasze eyelnery. Dwie proste kreski - i wyglądasz modnie i stylowo. Bogactwo kolorów pozwoli dokonać łatwego wyboru na każdą okazję i znaleść swój idealny!!! Moc i głębia spojrzenia zostaną podkreślone przez rewelacyjne tuszy do rzęs od Avon: Aerovolume i Supershok . To właśnie one sprawią, że twoje oczy zabłysną, jak kamienie szlachetne. Nie zapomnij tylko o skorzystaniu z naszych środków ochronnych i płynach do demakijażu!

Cera wrażliwa? Nie ma problemu! Teraz możesz nie odmawiać sobie w makijażu. Podkład z kojącym efektem Avon Calming Effect pozwoli Ci zawsze perfekcyjnie wyglądać i i nie da szansy drobnym kłopotom wrażliwej cery zrujnować piękny dzień i dobry nastrój.

Katalog Avon 15/2014 ceni twoją osobowość! Cieśz się i baw się z paletą lakierów do paznokci! Pozwól sobie być taką, jaką ty chcesz być z kolekcją Avon Speed Dry. Szybko, łatwo i pięknie! Zamów teraz!