Luxe jest uważana za jednym z najlepszych podkładów do cery firmy Avon. Już  buteleczka robi wrażenie, że trzymasz w rękach drogi i solidnej jakości produkt.

Trwałe szkło, jest gwarancją bezpieczeństwa, że przez przypadek nie  zostanie łatwo rozbite. Dozownik także okazuje przyjemny efekt, ze względu na design. Dodatkową atrakcją jest korzystanie z niego, bo to jest bardzo wygodne. Klientki zawsze podkreślają tę cechę designu. Po naciśnięciu wychodzi optymalna ilość podkładu do nakładania makijażu. Ogólnie rzecz biorąc, wygląd butelki całkowicie spełnia wymagania do luksusowych kosmetyków i pozostawia po sobie tylko dobre wrażenie.

Ale najważniejszym elementem w podkładzie do cery Luxe, oczywiście jest sam skład. Avon stworzył ten produkt, aby wszystkie panie na planecie miały możliwość z łatwością osiągnąć idealnie równą i wygładzoną cerę. Do tego w skład wchodzi wiele cennych substancji. Na pierwszym miejscu można zaznaczyć specjalne substancje mineralne, korzystnie wpływające na skórę. Podkład  jest  łatwy do użycia, ponieważ  lekko nanosi się i wchłania się. Cera przy tym wygląda naturalnie. Podkład Luxe optycznie zmniejsza pory, ale nie maskuje ich całkowicie, co nie stwarza ''efektu maski", charakterystycznego dla innych kremów. Również ten podkład na twarzy pozostaje niewidocznym, adaptując się do cech cery. Jeszcze jednym ważnym punktem, szczególnie aktualnym dla kobiet z suchą skórą, jest to, że podkład nie akcentuje na twarzy łuszczenia się, a także nie doprowadza do dalszego odwodnienia skóry. Ważne jest również obecność w Luxe specjalnych SPF filtrów chroniących przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Podkład do cery Luxe ma ledwo uchwytny przyjemny i dyskretny zapach.

Cieszyć się tym produktem, to jest przyjemność, która łączy w sobie stylowy design i fantastyczną zawartość, odpowiednią wymaganiom naszych klientek, a także standardom najwyższej jakości.


Wszystkie aktualności